Bursa psikolog Murat Yön ve psikolog Gülçin Özdemir YÖN; çocuk, ergen, yetişkin ve çiftlere psikolojik destek vermektedir. Ayrıca merkezimizde psikolojik testler de uygulanmaktadır. 

 

Gülçin ÖZDEMİR YÖN

Uzman Klinik Psikolog Gülçin Özdemir YÖN
Uzman Klinik Psikolog Gülçin ÖZDEMİR YÖN, lise öğrenimini Nazilli Anadolu Lisesi’nde tamamlamıştır. Uludağ Üniversitesi Psikoloji bölümünden mezun olmuştur. Psikoloji lisans eğitimi sürecinde Bursa Yüksek İhtisas Eğitim Araştırma Hastanesi’nde Yetişkin Psikiyatri ve Çocuk Ergen Ruh Sağlığı ve Hastalıkları servislerinde stajyer psikolog olarak görev yapmış olup çocuk, ergen ve yetişkin klinik görüşmelerinde bulunmuştur.
Yine psikoloji lisans eğitimi sürecinde ikinci üniversite olarak başladığı Anadolu Üniversitesi Sosyal Hizmet ve Danışmanlık Bölümü’nden mezun olmuştur.

bursa psikolog.

Klinik Psikoloji alanındaki yüksek lisans eğitimini İstanbul Esenyurt Üniversitesi’nde başarıyla tamamlamıştır. Uludağ Üniversitesi’nde Çalışma Psikolojisi ve İnsan Kaynakları programına derece ile kabul almış ve bu alanda ikinci yüksek lisansına devam etmektedir.
Lisans eğitiminin ardından özel bir anaokulunda psikolog ve idareci olarak görev yapmıştır. Ardından özel bir tıp merkezinde klinik psikolog olarak görev almıştır. Uzman Klinik Psikolog Gülçin Özdemir YÖN,  çocuk-ergen ve yetişkin psikolojisi alanındaki çalışmalarına Yeni Hayat Psikolojik Destek ve Eğitim Merkezi’nde devam etmektedir. Aynı zamanda Türk Psikologlar Derneği Bursa Şubesi yönetim kurulunda görev almaktadır.

 

Murat YÖN

Uzman Klinik Psikolog Murat YÖN
Uzman Klinik Psikolog Murat YÖN, lise öğrenimini Şehit Özcan Kan Anadolu Öğretmen Lisesi’nde tamamlamıştır. Uludağ Üniversitesi Psikoloji bölümünden mezun olmuştur. Psikoloji lisans eğitimi sürecinde Erenköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi’nde Yetişkin Psikiyatri servisinde stajyer psikolog olarak görev yapmış olup yetişkin klinik görüşmelerinde bulunmuştur.

bursa psikolog.

Klinik Psikoloji alanındaki yüksek lisans eğitimini İstanbul Esenyurt Üniversitesi’nde başarıyla tamamlamıştır. Uludağ Üniversitesi’nde Çalışma Psikolojisi ve İnsan Kaynakları programına derece ile kabul almış ve bu alanda ikinci yüksek lisansına devam etmektedir.
Lisans eğitiminin ardından özel bir anaokulunda psikolog ve idareci olarak görev yapmıştır. Ardından özel bir tıp merkezinde klinik psikolog olarak görev almıştır. Uzman Klinik Psikolog Murat YÖN,  ergen ve yetişkin psikolojisi alanındaki çalışmalarına Yeni Hayat Psikolojik Destek ve Eğitim Merkezi’nde devam etmektedir. Aynı zamanda Türk Psikologlar Derneği Bursa Şubesi yönetim kurulunda görev almaktadır.

 

Çalışma Alanlarımız

Uzman klinik psikolog Gülçin ÖZDEMİR YÖN ve Uzman klinik psikolog Murat YÖN tarafından yetişkin psikoterapisi, çocuk ve ergen psikoterapisi, cinsel terapi, aile ve çift terapisi, EMDR terapi ve psikolojik testler uygulanmaktadır.

bursa psikolog.

Bursa Psikolog Fiyatları

 fiyatları en sık sorulan sorular arasında bulunmaktadır. Peki psikolog seans ücretleri ne kadar? İlk olarak Bursa’da hizmet veren psikologların ücret aralığının değiştiğini söyleyebiliriz. İkinci olarak belirlenen ücretin psikoloğun verdiği hizmet, aldığı eğitimler, tecrübe vb hesaba katılarak belirlendiğini belirtmeliyiz. Psikolog seans ücretlerini öğrenebilmek için psikolog veya asistanı ile iletişime geçilmelidir.

 

Bursa Psikolog Önerisi

Bursa psikolog önerisi sıklıkla karşımıza çıkan bir sorudur. Psikolog seçerken neye dikkat etmeliyiz? İlk olarak psikolog tercih ederken lisans eğitiminin “psikoloji” bölümünden olmasına dikkat edilmelidir. İkinci olarak ise klinik psikoloji yüksek lisans eğitimi olması incelenecek diğer bir husus olarak karşımıza çıkmaktadır. Üçüncü olarak ise psikoloğun psikoterapi eğitimi olduğuna emin olunmalıdır. Örneğin başvurduğunuz kişinin bilişsel davranışçı terapi eğitimi olduğunu sorabilir belge görmek isteyebilirsiniz. Sonuç olarak bu önlemler psikolojik sağlığınızı doğru kişilere teslim etmeniz için önemlidir. Örneğin …